TOP 5 piesní pre odchod novomanželov z obradnej miestnosti

Milé nevesty! Keď ste si už starostlivo vybrali šaty, výzdobu, kyticu, jedlo, dj, kapelu... Nenechajte na náhodu piesne, ktoré odznejú v jednotlivých častiach Vašej svadby, keď pôjde o dôležité a nezabudnuteľné momenty. Pretože práve vhodná pieseň môže všetko nádherne dotvoriť, alebo.. pokaziť.

Venovali ste čas výberu piesne pre príchod k oltáru aj piesni pre prvý novomanželský tanec? Skúste popremýšlať aj nad ďalšími piesňami, ktoré vám vždy, keď ich budete počuť, pripomenú neopakovateľné chvíle vašej svadby. V tomto článku sa budeme venovať piesňam, ktoré sa ideálne hodia pre odchod novomanželov z obradnej miestnosti, alebo od obradného stola. Veď pôjdete prvýkrát po boku muža, ktorého milujete nie ako priateľka, či snúbenica, ale ako manželka! 🙂

Dramatická klasika

Typická pre odchod novomanželov z obradnej miestnosti je pieseň Wedding March od Mendelssohna. Zaznela počas odchodov nejedného páru, môžete ostať pri overenej, vysoko dramatickej skladbe, a nič tým určite nepokazíte.  Pripájam link samozrejme.

Moderne a zároveň romanticky

Husle sú vždy veľmi romantické. Takmer každá pieseň upravená do violin verzie znie úžasne. Zamilovala som si napr. aj husľovú verziu už bez tak peknej piesne Marry me od Train.

Nenápadná krása

Turning Page - Sleeping at Last sa mi páči, lebo nie je príliš hlučná, nemá v sebe príliš hlboké basy ani bicie. Jej počúvanie nikoho určite nevyruší, a zároveň, kto sa do tejto piesne raz započúva, obľúbi si ju. Navyše, ak ju bude doprevádzať potlesk svadobčanov, keď už budete vychádzať z obradnej miestnosti, bude to jednoducho KRÁSNE!

Hollywoodsky odchod

Počuli ste už nádhernú, tiež inštrumentálnu pieseň v podaní Epic Soul Factory? Zaručene Vás chytí za srdce. Do toho hádzanie lupienkov kvetov alebo ryže, a odchod, ako by ho vymysleli top filmoví režiséri, máte zaručený.

Pieseň, ktorá to povie za vás

"Zober si moje srdce, zober si moju ruku. Znova, a znova a znova..." Aké romantické, že?! Presne o tom sa spieva v piesni Take my hand. Ak si potrpíte na výber piesne, ktorá bude mať aj výstižné slová, myslím si, že toto bude tá správna voľba. Navyše, neviem ako Vás, ale mňa vybrnkávaný doprovod na strunách huslí v pozadí dostal.

Máte pieseň, ktorú by ste odporúčali pre odchod novomanželov z obradnej miestnosti vy? Budem rada, ak mi o nej dáte vedieť.

Ak potrebujete pomoc s nácvikom svadobnej choreografie alebo s výberom svadobných topánok pre nevestu, budem rada keď ma budete kontaktovať!