Dokonalá súhra: Ladíme tanečné topánky ku svadobným šatám

Blíži sa termín svadby a rozmýšľate nad pohodlnými topánkami? Tanečné topánky sú určite výborná voľba, pokiaľ chcete stráviť väčšinu času na tanečnom parkete a odchádzať zo svadby bez odtlakov a bolesti nôh. Tanečné topánky sú špecifická obuv svojou konštrukciou, ale tiež dizajnom, zdobením a farbou. Poradím vám teda, ako zvoliť vhodnú farbu tanečných topánok ku svadobným šatám tak, aby spolu krásne ladili a zároveň aby boli farebne použiteľné aj po svadbe.

Tanečné topánky k bielym svadobným šatám

Biele svadobné šaty sú dlhoročnou tradíciou, ktorej sa nevesty na Slovenku nechcú len tak vzdať. Biela vyjadruje čistotu, nežnú krásu. Ak ste nevesta, ktorá vo svoj svadobný deň plánuje mať na sebe biele svadobné šaty, nemusíte k nim ladiť tiež len biele svadobné topánky. Je dobré vziať do úvahy fakt, že nie je biela ako biela a trafiť presne ten istý odtieľ bielych svadobných topánok ku bielym svadobným šatám môže byť celkom náročné. V našej ponuke máte tiež biele svadobné topánky, avšak ak chcete investovať do pohodlnosti, ktorú po svadbe nemusíte predávať, určite stojí za zváženie vybrať si strieborné tanečné topánky ku svadobným šatám. Ide o veľmi pekný kontrast, ktorý spolu vytvorí naozaj krásnu kombináciu. Vyberte si z ponuky strieborné tanečné topánky TERESSA, ELLEA, JULIET, HELENA a iné.

Tanečné topánky k ivory svadobným šatám

Ste teplejší typ, ktorému chladná biela farba k pleti veľmi nepristane? Už dlhé roky sa obľube teší takzvana ivory farba, v preklade "slonovinová kosť". Ide o teplejší odtieň bielej s jemným maslovým nádychom. K týmto svadobným šatám určite neodporúčame kombinovať biele topánky. Vhodné sú skôr svadobné tanečné topánky v telovej farbe. My odporúčame krásne jemnučké tanečné topánky ELLORA, BELLA IVORY, či GLORIA.

Tanečné topánky k jemne ružovým svadobným šatám

Ste novodobá nevesta, ktorá nemá rada stereotyp? Už viac ako 4 roky sa vo svadobných salónoch môžete stretnúť so svadobnými šatami s jemným ružovým nádychom. Pristanú krásne skôr snedej pokožke, ale vyzerajú na majiteľke vždy veľmi pôvabne, až rozprávkovo. K takýmto svadobným šatám sa určite pekne hodí tak strieborná, ako aj perlová zlatá farba. Práve perlové zlato má v sebe ružovkastý pigment. Nie, určite sa tejto kombinácie nemusíte báť, práve naopak. Takéto svadobné šaty očaria nie len vášho nastávajúceho ale tiež svadobných hostí. Vyberte si z ponuky model NATALIE, NORABEL, či zlatisté BELLAMIA.

Originálny svadobný look

Svadobný deň je váš deň. A nič, čo sa páči vám, nie je out of game. Niektoré nevesty chcú doslova staviť na nápadité kombinácie a vyzerať tak, aby sa páčili hlavne samé sebe. V tomto prípade hovoríme o rôznych extravagantných strihoch šiat, ale tiež o iných než "slovenských tradičných farbách šiat". Čierna, červená, výrazná ružová, champagne, či zlatá farba. Alebo možno klasické biele šaty oživené farebnými doplnkami, šerpou, a topánkami v rovnakom tóne? My hovoríme, len do toho. Pokiaľ takto budete sama sebou, budete vyzerať určite očarujúco. Celú ponuku originálnych tanečných topánok nájdete v našom eshope.

Milé nevesty. Prajeme vám s mojim tímom nádhernú svadbu. Prajeme vám dokonale vydarený svadobný look, na ktorý budete desiatky rokov s radosťou spomínať. Ak vám váš svadobný outfit doladia k dokonalosti práve naše pohodlné svadobné tanečné topánky značky Michaela WITTNER, bude nám cťou.