Tanečné topánky na SALSU

88,90 

Elegantné tanečné topánky na salsu v tradičnej bronzovej farbe so skríženým zapínaním, podpätok 7,5cm. Neutrálne ale zároveň veľmi pekné tanečné topánky na akýkoľvek latino kurz.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní:

  • veľkosť 37, 39, 40, 41
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Rozhodli ste sa prihlásiť na kurz tanca a hľadáte vhodné tanečné topánky? V týchto tanečných topánkach vám pôjde každý tanec jedna radosť. Veľmi pohodlné tréningové tanečné topánky vhodné na salsu, ale tiež na bachatu a iné latino tance. Model odporúčame pre každú ženu, ktorá začína s tancom a hľadá neutrálne ale pekné tanečné topánky na tréningy. Tanečné topánky na SALSU sú určite vhodné pre ženy, ktoré majú radi jednoduchú módu športovú módu. Topánky sú kombináciou bronzového saténu a jemne trblietavého zlatistého materiálu. Tanečné topánky na SALSU chodidlo pekne podržia hlavne kvôli spevneným bokom topánky.

Elegantné tanečné topánky u sú vhodné na každý tanečný kurz.

Model na SALSU vyrábame v tradičnej bronzovej farbe, ktorá je na obrázku. Veľmi pekne pristanú ku každému tréningovému tanečnému outfitu.

Tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo nie len vďaka spevnenému vnútornému boku topánky a tiež vďaka skríženému zapínaniu. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie. Vhodné pre normálne a širšie chodidlo.

  • Vrchný materiál: satén kombinovaný s jemne trblietavým matným zlatým materiálom
  • Výstelka: bavlnený materiál
  • Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Nemáme vašu veľkosť na sklade? Tanečné topánky vám radi vyrobíme na zákazku. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba