Tanečné topánky na SALSU

82,90 

Elegantné tanečné topánky bronzovo zlaté so skríženým zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm. Neutrálne ale zároveň veľmi pekné tanečné topánky na akýkoľvek latino kurz.

Dostupné skladom s dodaním do 3 pracovných dní: 

  • brozová farba, veľkosť 37, 41
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Chystáte sa na SALSU a hľadáte vhodné tanečné topánky? V týchto tanečných topánkach vám pôjde salsa, ale tiež bachata, či kizomba jedna radosť! Elegantné tanečné topánky na salsu sú zaujímavé svojou kombináciou bronzového saténu a jemne trblietavého matného materiálu so zlatistými odleskami. Z vnútornej strany sú prsty dobre držané vďaka spevnenému boku topánky. Zlatistá látka je pretkávaná trblietavou niťou, vďaka ktorej sa topánky veľmi pekne trbliecu počas tancovania. Práve vďaka tomu tieto tanečné topánky na salsu vyzerajú veľmi exkluzívne a zároveň stále vkusne, jemne.

Elegantné tanečné topánky na salsu sú vhodné aj na kurz ďalších latinsko – amerických tancov.

Vyrábané len v jednej farebnej kombinácii, ktorá je na obrázku. Tanečné topánky na salsu bronzovo zlaté (na obrázku) pristanú napríklad aj k šatám v týchto farbách: žlto zelená, mentolová, navy blue (námornícka modrá), zlatá, zelená, vojenská zelená.

Tanečné topánky na salsu sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie.

  • Vrchný materiál: satén kombinovaný s jemne trblietavým matným zlatým materiálom
  • Výstelka: bavlnený materiál
  • Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Doba výroby a dodania 4 až 6 týždňov. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Veľkosť chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba