Tanečné topánky na kurz tanca BELLA BRONZE

79,90 

Veľmi pohodlné tanečné topánky na kurz tanca tanca s elegantným kamienkami vykladaným zapínaním, podpätok 7,5cm.

Podpätok na titulnom obrázku má výšku 10cm.

Model BELLA BRONZE vyrábame na zákazku. 

 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: ABSKN02 Kategórie: Značky: ,

Popis

Elegantné tanečné topánky BELLA BRONZ sú vhodné ako tréningová obuv na kurz tanca. Zapínanie vykladané kamienkami je pekným detailom na saténových remienkoch. V týchto tanečných topánkach sa bude cítiť ako profesionálka každá tanečnica. Ide o obľúbený strih tanečných topánok na latinu, ktoré poznáme aj z televíznych tanečných súťaží Let´s dance alebo Dancing with the stars. Tanečné topánky BELLA BRONZ každej tanečnici zabezpečia komfort na parkete aj po viacerých odtancovaných hodinách. Vnútorná bavlená stielka je na dotyk veľmi príjemná, farebne vhodne doladená.

Vyrábané v jednom farebnom prevedení. Na obrázku je model s 10 cm podpätkom!

Tanečné topánky BELLA BRONZ (na obrázku) sú bronzovej farby s jemným gaštanovým nádychom. Dokonale sa hodia k rôznemu tréningovému tanečnému oblečeniu, tieto tanečné topánky na kurze latino tanca budú obdivovať všetky vaše kamarátky. Ak chcete experimentovať a nebojíte sa kombinovať farby, tieto tanečné topánky pristanú aj k spoločenským šatám v týchto farbách: modrá, fuchsiová, ružová, žltá, mentolová, zlatá, oranžová. Veľmi moderne a elegantne zároveň vyzerá kombinácia spoločenských šiat bielej (maslovej) farby a tohto modelu tanečných topánok. Topánky BELLA BRONZ sú vhodné na kurz latino tanca.

Tieto tanečné topánky sú sandálkového typu s otvorenou špičkou. Veľmi pekným detailom je zapínanie vykladané kamienkami, ktoré krásne odrážajú svetlo pri každom pohybu, vďaka čomu sa vám stále na nohách jemne zatrblietajú. Zapínanie je skrížené cez nárt, remienok sa zapína cez oceľovú slučku; remienok je nastaviteľné cez slučku na spondej strane topánky.

Tento model tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla bez haluxov.

Vrchný materiál: matný satén

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky aj pokročilé tanečníčky. Vhodné tiež ako spoločenská tanečná obuv.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu. Ak chcete podpätky na svojich tanečných topánkach ochrániť pred poškodením, odporúčam zakúpiť aj transparentné chrániče na podpätky.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…